Momose "PROTEIN" granola, 300 g

 • Momose "PROTEIN" granola, 300 g

  Momose ‘‘PROTEIN“ granola su goji uogomis ir kanapių sėklomis - granoloje yra daugiau nei 10 g baltymų. Pagrindiniai baltymų šaltiniai - kanapių sėklos ir žirnių baltymai.Granoloje švelniai jaučiasi goji uogos, kurios suteikia natūralų saldumą bei aprūpina organizmą antioksidantais. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo.

 • Žmonės palaipsniui tampa sąmoningesni ir vis dažniau atkreipia dėmesį į mitybos ypatumus ir renkasi veganų mitybos būdą. Tam sukūrėme granolą, kurios sudėtyje nėra gyvulinės kilmės produktų ar jų pėdsakų. Todėl ši granola gali tapti puikiu raciono papildymu vegetarams ir veganams.

  Granolos gamybai naudojamas naturalus bičių medus, pagamintas iš bičių sunešto pievų žiedų nektaro. Rekomenduojame visiems, norintiems gyventi sveikiau, išlaikyti figūrą, aktyvų gyvenimo būdą, turėti puikų dienos racioną. Nenaudojame jokio pridėtinio cukraus. 

  Virš 20 proc. žmonių netoleruoja laktozės Laktozė tai pieno cukrus, kuris randamas žinduolių piene ir jo produktuose. Pavartojus pieno ar suvalgius jo gaminių sutrinka virškinimas. Pasireiškia įvairus nepageidaujami simptomai kaip: pilvo pūtimas, skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt. Mūsų produktus gali drąsiai vartoti laktozės netoleruojantys žmonės. 

  Granola gaminama iš žaliavų, kurių sudėtyje nėra pridėtinių maistinių priedų, dažniausiai žymimu bendriniu E pavadinimu. Maisto priedai – tai medžiagos, kurios yra sąmoningai dedamos į maisto produktus tam tikrais technologiniais tikslais. Mūsų natūralūs ingredientai ir lėto skrudinimo procesas leidžia nenaudoti jokių priedų – valgote tai, kas gamtos išauginta ir mūsų su meile pateikta Jums.

   

  Sudedamosios dalys: AVIŽINIAI DRIBSNIAI 15%, Moliūgų sėklos 14%, MIGDOLAI 9%, Kanapių sėklos 8%, Medus 8%, Linų sėmenys 6%, Žirnių baltymai 6%, Dygliuotojo ožerškio uogos 6%, Kokosų aliejus 6%, Saulėgrąžos 5%, JUODOJO SEZAMO SĖKLOS 5%, GRAIKINIAI RIEŠUTAI 5%, Lukštenti grikiai 5%, Kokosų drožlės 2%

  Sudėtyje esantis ALERGENAI nurodyti PARYŠKINTOMIS DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS  


  Maistingumas 100 g produkto: Energinė vertė 2150 kJ / 516 kcal, riebalai 32,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rugščių 12,5 g, angliavandeniai 30,6 g, iš kurių cukrų 10,8 g, skaidulinės medžiagos 8,1 g, baltymai 21,1 g, druska 0,1 g.


  Tinka valgyti su natūraliu ar graikišku jogurtu, kefyru, varške, pienu. Gardinti košes, žaliuosius kokteilius, salotas, desertus.
     

  Žaliavų kilmės šalis: Europos Sąjunga ir ne tik.