E-parduotuvė

 • MOMOSE granola – tai traškūs skrudinti avižiniai dribsniai su riešutais dideliu kiekiu įvairių sėklų, gardinta medumi ir arba klevų sirupų. Tai puikus pusryčių pasirinkimas, kuris suteiks energijos geros dienos pradžiai.
  Klientams siūlome net 6 skirtingas granolos rūšis. Malonų saldumo skonį kuria medus arba klevų sirupas – jokio pridėtinio cukraus. Ištobulinome lėto skrudinimo (angl. slow roast) procesą – taip lieka vertingos maistinės medžiagos.
  Mūsų komandai rūpi ne tik klientų sveika gyvensena ir gera nuotaika, norime prisidėti prie švaresnės planetos – visos pakuotės gaminamos tik iš perdirbto plastiko, kurį galima vėl perdirbti.

  Momose “BREAKFAST” granola, 300 g

  Momose “BREAKFAST” granola su beglitiminėmis avižomis, pūsta bolivine balanda ir chia sėklomis - gardinta klevų sirupu, be pridėtinio cukraus lėto skrudinimo.

  Momose "PROTEIN" granola, 300 g

  Momose ‘‘PROTEIN“ granola su goji uogomis ir kanapių sėklomis - granoloje yra daugiau nei 10 g baltymų. Pagrindiniai baltymų šaltiniai - kanapių sėklos ir žirnių baltymai.Granoloje švelniai jaučiasi goji uogos, kurios suteikia natūralų saldumą bei aprūpina organizmą antioksidantais. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo.

  Momose "ENERGY" granola, 300 g

  Momose “ENERGY“ granola su chia ir linų sėklomis - granolos pagrindą sudaro net 5 sėklų mišinys: linų sėmenys, moliūgai, ispaninis šalavijas, saulėgrąžos, baltasis sezamas. Gardinta lukštentais grikiais, kokosų drožlėmis, medumi. Be prodėtinio cukraus lėto skrudinimo.

  Momose "CRUNCHY" granola, 300 g

  Momose ‘‘CRUNCHY‘‘ granola su riešutų sviestu ir aguonomis - granoloje jaučiamas subtilus riešutų sviesto sūrumas bei aguonų traškumas. Pamėgta ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų. Daugiau negu 55% sudėties sudaro riešutai ir sėklos. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo.

  Momose "RICH" granola, 300 g

  Momose ‘‘RICH‘‘ granola su spanguolėmis ir šokoladu. Puikiai tiks saldėsių mėgėjams. Sudėtyje yra dviejų rūšių riešutai: lazdynų ir migdolai. Kruopščiai atrinkti ingredientai, lėto skrudinimo.

  Momose "CHAI" granola, 300 g

  Momose ‘‘CHAI‘‘ granola su lukštentais grikiais ir spanguolėmis - gardinta indiškų prieskonių natomis, grikiais, džiovintomis spanguolėmis. Švelniai jaučiamas cinamonas, gvazdikėlis, imbieras suteikia granolai išskirtinį skonį ir aromatą. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo.

 • Užsiprenumeruok naujienlaiškį!