Momose "CRUNCHY" granola, 300 g

 • Momose "CRUNCHY" granola, 300 g

  Momose ‘‘CRUNCHY‘‘ granola su riešutų sviestu ir aguonomis - granoloje jaučiamas subtilus riešutų sviesto sūrumas bei aguonų traškumas. Pamėgta ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų. Daugiau negu 55% sudėties sudaro riešutai ir sėklos. Be pridėtinio cukraus, lėto skrudinimo.

 • Virš 20 proc. žmonių netoleruoja laktozės Laktozė tai pieno cukrus, kuris randamas žinduolių piene ir jo produktuose. Pavartojus pieno ar suvalgius jo gaminių sutrinka virškinimas. Pasireiškia įvairus nepageidaujami simptomai kaip: pilvo pūtimas, skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt. Mūsų produktus gali drąsiai vartoti laktozės netoleruojantys žmonės. 

  Žmonės palaipsniui tampa sąmoningesni ir vis dažniau atkreipia dėmesį į mitybos ypatumus ir renkasi veganų mitybos būdą. Tam sukūrėme granolą, kurios sudėtyje nėra gyvulinės kilmės produktų ar jų pėdsakų. Todėl ši granola gali tapti puikiu raciono papildymu vegetarams ir veganams. 

   

  Sudedamosios dalys: AVIŽINIAI DRIBSNIAI 32%, SMULKINTI ŽEMĖS RIEŠUTAI 16%, Moliūgų sėklos 12%, Saulėgrąžos 11%, RIEŠUTŲ SVIESTAS 10% Medus 8%, Mėlynosios aguonos 7%, Kokosų aliejus 4%.

  Sudėtyje esantis ALERGENAI nurodyti PARYŠKINTOMIS DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS    

  Maistingumas 100 g produkto: Energinė vertė 2185 kJ / 524 kcal, riebalai 30,8 g, iš kurių sočiųjų riebalų rugščių 9,3 g, angliavandeniai 38,0 g, iš kurių cukrų 9,3 g, skaidulinės medžiagos 8,5 g, baltymai 19,5 g, druska 0,10 g.

  Tinka valgyti su natūraliu ar graikišku jogurtu, kefyru, varške, pienu. Gardinti košes, žaliuosius kokteilius, salotas, desertus.
    

  Žaliavų kilmės šalis: Europos Sąjunga ir ne tik.