Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kokia yra minimali užsakymo suma?

  Minimalios užsakymo sumos nėra. 

  2. Užsakiau prekes. Kada jos bus pristatytos? 

  Užsakymas laikomas gautu nuo jo apmokėjimo momento. Jei prekės užsakytos ir apmokėtos po darbo valandų ar savaitgalį, užsakymo gavimo diena laikoma artimiausia darbo diena. Prekes supakuojame ir išsiunčiame per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Prekių pristatymas į namus įprastai užtrunka 1-2 dienas nuo siuntos perdavimo kurjeriui momento. Paštomatu siuntimas užtrunka iki 3 darbo dienų nuo siuntos perdavimo.

  3. Ar galima užsakytas prekes atsiimti pačiam?

  Taip. Užpildę užsakymo formą mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite pasirinkti galimybę prekes atsiimti Rietavo g. 11, Kaunas. Prieš atvykstant būtina pasiskambinti ir susitarti laiką. 

  4. Ar galiu pakeisti/ papildyti savo užsakymą? 

  Užsakymas laikomas gautu nuo jo apmokėjimo momento. Po šio momento užsakymo atšaukti ar pakeisti nebegalime. Jei po šio momento norite papildyti savo užsakymą, rekomenduojame pateikti naują užsakymą ir informuoti mus el.paštu marketing@momose.lt. 

  5.  Kiek kainuoja Jūsų prekių pristatymas? 

  Mūsų pristatymo kainos yra 2.50 EUR, užsakant prekes į paštomatus ir 3.90 EUR, pasirenkant siuntos pristatymą į namus. Užsakius produktų už 50 EUR ir daugiau, pristatymas nieko nekainuoja (ši išlyga netaikoma pristatymams į namus Neringos miesto savivaldybėje ir siunčiant į kitas šalis). 

  6. Ar galiu užsakyti Jūsų prekių į užsienį? 

  Taip, galima. 

  7. Kiek laiko galioja produkcija? 

  Galiojimo laikas – apie 12 mėnesių nuo supakavimo dienos.

  Konkretaus produkto galiojimo terminas nurodomas prekės informaciniame lapelyje (etiketėje). 

 • Užsiprenumeruok naujienlaiškį!