2022-05-05 Lėtas skrudinimas išsaugo riešutų vertingas savybes

Mūsų naudojama lėto skrudinimo technologija ypač svarbi riešutams. Lazdyno riešutai ir migdolai turi skirtingas skrudinimo temperatūras, kurių būtina laikytis siekiant išsaugoti visas maistines medžiagas ir suteikti riešutams norimą traškumą.

MOMOSE granolos gamyboje taikomas lėtas skrudinimas garantuoja, kad riešutuose slypintis gamtos sukurtas gėris išlieka, atkeliauja ant jūsų stalo granolos pakuotėje drauge su kitais natūraliais ingredientais: avižomis, uogomis, sėklomis.
  

2022-03-31 Granola – geras pusryčių pasirinkimas

Granola – geras pusryčių pasirinkimas
Granola, gimusi JAV, sparčiai populiarėja pasaulyje. Tai ne tik patogus ir greitas pusryčių patiekalas, granolą užpilant pienu ar jogurtu. Granolą vertina ir rekomenduoja aktyvaus, sveiko gyvenimo propaguotojai, nes joje esantys ingredientai gali suteikti mūsų organizmui daug naudos. Granolos mitybinę vertę kuria ingredientai: avižos, linų sėklos, chia sėklos, lazdyno riešutai ir migdolai. Kiekvienas ingredientas, ypač jei kokybiškas, natūralus, savaime yra vertingas, o drauge granoloje pagardinti medumi ar klevų sirupu, jie kuria skonį, suteikia energijos, todėl yra puikus pusryčių pasirinkimas.


MOMOSE granole – dar sveikesnis pasirinkimas
Aukštoje temperatūroje, kurią įprastai naudoja granolos gamintojai, žūsta dalis vitaminų, ypač vitaminas C. Neigiamai temperatūra veikia angliavandenius ir baltymus. Ilgai skrudinant aukštoje temperatūroje jūs gaunate mažiau maistinių medžiagų, todėl mes renkamės lėtą skrudinimą. Žemesnėje nei įprasta temperatūroje skrudiname ilgiau, bandymais ir tyrimais esame subalansavę temperatūrą ir laiką tam, kad galutinis produktas turėtų visas mastines savybes. Tai ir išskiria MOMOSE granolą iš kitų tarpo. Grūdai, sėklos, riešutai, uogos yra nepamainomas vitaminų, mineralų šaltinis. Visos kokybiškų ingredientų savybės išsaugotos granoloje, kuri garantuoja energiją dienos pradžiai.

Kuo organizmui naudingos MOMOSE granolos avižos?
Avižos yra neįtikėtinai maistingos, jose gausu svarbių vitaminų, mineralų ir antioksidantų.
Be to, palyginti su kitais grūdais, juose yra daug skaidulų ir baltymų. Avižose yra keletas unikalių komponentų, ypač tirpaus pluošto beta-gliukano ir antioksidantų, vadinamų avenantramidais. Privalumų sąrašas ilgas: įtraukus avižas į dienos racioną mažėja cukraus ir cholesterolio kiekis kraujyje, suteikia apsaugą nuo odos sudirginimo ir mažina vidurių užkietėjimą. Be to, avižos – sotus maistas ir turi daug savybių, dėl kurių jos rekomenduojamos, norint numesti svorio. Apibendrinant, avižos yra vienas iš sveikiausių maisto produktų, kuriuos galite valgyti. Tai, kad gamyboje naudojame lėto skrudinimo procesą, padeda mums išlaikyti avižų maistines savybes pačiame produkte.

Granola soti ir turi daug organizmui naudingų skaidulų
Granoloje gausu baltymų ir skaidulų, kurie suteikia sotumo jausmą. Baltymai netgi daro įtaką svarbių pilnatvės hormonų lygiui. Daug baltymų turinčios granolos sudedamosios dalys yra riešutai, tokie kaip migdolai, graikiniai riešutai ir anakardžiai, ir sėklos, tokios kaip kanapės, moliūgai ir sezamas. Atidžiai perskaitę MOMOSE granolos sudėtį rasite daugelį šių ingredientų. Be to, daug skaidulų turintis maistas, pvz., avižos, riešutai ir sėklos, sulėtina skrandžio ištuštinimą ir pailgina virškinimo laiką, o tai taip gali padėti ilgiau jaustis sotesniam – ir gali padėti kontroliuoti apetitą. Tai puiki žinia norintiems kontroliuoti svorį, pradėti dieną energingai, produktyviai dirbti. Norint patirti granolos ingredientų naudą savo organizmui, rekomenduojame rinktis MOMOSE granolą, kurioje dėl specialaus gamybos būdo – lėto skrudinimo – išlieka vertingos maistinės medžiagos, mineralai, vitaminai.
   

2022-02-22 MOMOSE granola – tik natūralūs produktai

MOMOSE granolą gaminame tik iš natūralių ingredientų, t.y. papildomai nėra dedami jokie maisto priedai arba tai, kas ant maisto produktų pakuočių žymima E raide.

Kodėl mes didžiuojamės, kad tvirtai nutarėme ir gaminame granolą tik iš natūralių grūdų, sėklų, riešutų, gardiname medumi ar klevų sirupu?

2021-09-01 Keksiukai su CHAI granola

Šie keksiukai jus tikrai nustebins! Minkšti, drėgni, kvepiantys rudeniu! Natūrali Chai granola suteikia traškumo, riešutų ir cinamono skonio. Puikiai tiko ir granolos sudėtyje esantys grikiai, džiovintos spanguolės bei aguonos.

2021-10-01 Kokosinis CHIA pudingas su granola

Sluoksniuotas kokosinis pudingas puikiai tik greitiems pusryčiams! Paprasta pagaminti, patogu pasiimti į darbą ar mokyklą.

  • Užsiprenumeruok naujienlaiškį!