Apie mus

 • Visi mėgstame, vertiname, pačius šilčiausius jausmus turime savo mamos ruošiamam maistui. Tokia yra mūsų sukurta ir gerą maistą mylinčios komandos gaminama granola MOMOSE. Iš japonų kalbos verčiant šis žodis reiškia “Kaip pas mamą”! Tuo viskas ir pasakyta – pasitikėkite MOMOSE granola, mėgaukitės skoniu, gaukite energijos, gyvenkite su šypsena!
  MOMOSE granolos istorija prasideda 2020 metais. Pandemija pakišo mums “koją” ir neleido plėtoti kauniečių ir svečių pamėgtos sveiko maisto kavinės veiklos. Tačiau noras klientus džiuginti sveikatai palankiu, kokybišku, iš natūralių ingredientų gaminamu maistu niekur nedingo. Taip mūsų darbščiai ir kūrybingai komandai kilo mintis gaminti granolą – sveiką pusryčių produktą, kuriame derėtų grūdai, sėklos, medus, viskas, kas suteikia energijos gerai dienos pradžiai, įkvepia gyventi su šypsena.
  Iššūkį sėkmingai įveikėme: po tikro bandymų, klaidų ir pirmų mažų pergalių maratono pasirodė nuostabi granola, sukurta su meile, išmone, rankų darbo ir su dideliu mūsų reiklumu ingredientų kokybei, gamybos procesui ir skoniui.
  Didžiuojamės galėdami sveikai gyvenantiems klientams pasiūlyti net 6 skirtingas granolos rūšis. Jas visas vienija tik natūralūs ingredientai, kuriuose gausu skaidulinių medžiagų, vitaminų, mineralų bei mažai cukrų. Nėra nė vieno maisto priedo, to, kas ženklinama E ženklu. Malonų saldumo skonį kuria medus arba klevų sirupas – jokio pridėtinio cukraus.
  Svarbu, kad pavyko ištobulinti lėto skrudinimo (angl. slow roast) procesą – taip lieka visos vertingos maistinės medžiagos, nesiformuoja akrilamidas, ekspertų pripažintas kancerogenine medžiaga. 
  Maistinga granola yra tinkama sportuojantiems, vaikams, glitimo netoleruojantiems, veganams, vegetarams ir visiems, kurie nori maitintis sveikai.
  Mūsų komandai rūpi ne tik klientų sveika gyvensena ir gera nuotaika, norime prisidėti prie švaresnės planetos – visos pakuotės gaminamos tik iš perdirbto plastiko, kurį galima vėl perdirbti.
   

   

 • Užsiprenumeruok naujienlaiškį!