2022-05-05 Lėtas skrudinimas išsaugo riešutų vertingas savybes

2022-05-05 Lėtas skrudinimas išsaugo riešutų vertingas savybes

Mūsų naudojama lėto skrudinimo technologija ypač svarbi riešutams. Lazdyno riešutai ir migdolai turi skirtingas skrudinimo temperatūras, kurių būtina laikytis siekiant išsaugoti visas maistines medžiagas ir suteikti riešutams norimą traškumą.

MOMOSE granolos gamyboje taikomas lėtas skrudinimas garantuoja, kad riešutuose slypintis gamtos sukurtas gėris išlieka, atkeliauja ant jūsų stalo granolos pakuotėje drauge su kitais natūraliais ingredientais: avižomis, uogomis, sėklomis.
  

Kokias riešutų maistines vertes išlaikome: lazdyno riešutų ir migdolų dialogas
Migdoluose gausu mineralinių medžiagų, baltymų, skaidulų, angliavandenių, mažiau sočiųjų riebalų, mažesnis GI (glikeminis indeksas). Kita vertus, lazdyno riešutuose yra daugiau vitaminų, mažiau cukrų ir mažiau natrio nei migdoluose.

Svorio metimas
Migdoluose ir lazdyno riešutuose gausu maistinių skaidulų, baltymų ir sveikųjų riebalų; todėl jie atlieka esminį vaidmenį sveikoje mityboje. Migdolai geriau tinka mažai kalorijų ir mažai riebalų turinčioms dietoms, o lazdyno riešutai labiau tinka mažai angliavandenių turinčiai dietai. Jei laikotės mažai angliavandenių turinčios dietos, pavyzdžiui, Keto dietos, lazdyno riešutai yra geresnis pasirinkimas.

Širdies ir kraujagyslių sveikata
Tyrimai rodo, kad riešutų valgymas gali būti naudingas jūsų širdžiai. Pavyzdžiui, migdoluose gausu kalio, kurio reikia, kad jūsų širdis plaktų, o elektros energija tekėtų visame kūne. Kita vertus, lazdyno riešutuose gausu antioksidantų, tokių kaip oleino rūgštis, fitosteroliai, vitaminas E ir skvalenas, kurie gali išlaikyti elektros tekėjimą visame žmogaus kūne ir sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Plaukų ir odos sveikatos gerinimas
Migdoluose esantis aliejus yra priešuždegiminis ir gali padėti sumažinti odos patinimą. Be to, jame yra daug cinko ir kalcio, kurie padeda skatinti kolageno susidarymą, kad plaukai būtų sveiki ir išlaikytų tinkamą jų būklę.
Kita vertus, lazdyno riešutų aliejus yra puikus produktas geram plaukų augimui palaikyti. Be to, lazdyno riešutuose gausu vitamino E, kuris gali padėti išlaikyti jūsų odą jaunatvišką ir gyvybingą.

Smegenų apsauga
Remiantis tyrimu, papildai, kuriuose gausu tokotrienolio ir vitamino E, gali padėti apsaugoti smegenų ląsteles nuo ligų, tokių kaip Alzheimerio ir Parkinsono liga. Abu riešutai yra pilni šių junginių. Be to, migdoluose yra omega-3 ir šešių riebiųjų rūgščių, kurios stiprina intelektinį pajėgumą.
Tai tik keletas gerųjų savybių, kuriomis pasižymi riešutai ... su viena sąlyga – jie turi būti apdoroti taip, kad per tinkama temperatūra padėtų išlaikyti gausias riešutuose esančių mineralų ir vitaminų atsargas. MOMOSE granolos lėtu skrudinimu galite pasitikėti!

www.momose.eu
  

  • Užsiprenumeruok naujienlaiškį!