2022-03-31 Granola – geras pusryčių pasirinkimas

2022-03-31 Granola – geras pusryčių pasirinkimas

Granola – geras pusryčių pasirinkimas
Granola, gimusi JAV, sparčiai populiarėja pasaulyje. Tai ne tik patogus ir greitas pusryčių patiekalas, granolą užpilant pienu ar jogurtu. Granolą vertina ir rekomenduoja aktyvaus, sveiko gyvenimo propaguotojai, nes joje esantys ingredientai gali suteikti mūsų organizmui daug naudos. Granolos mitybinę vertę kuria ingredientai: avižos, linų sėklos, chia sėklos, lazdyno riešutai ir migdolai. Kiekvienas ingredientas, ypač jei kokybiškas, natūralus, savaime yra vertingas, o drauge granoloje pagardinti medumi ar klevų sirupu, jie kuria skonį, suteikia energijos, todėl yra puikus pusryčių pasirinkimas.


MOMOSE granole – dar sveikesnis pasirinkimas
Aukštoje temperatūroje, kurią įprastai naudoja granolos gamintojai, žūsta dalis vitaminų, ypač vitaminas C. Neigiamai temperatūra veikia angliavandenius ir baltymus. Ilgai skrudinant aukštoje temperatūroje jūs gaunate mažiau maistinių medžiagų, todėl mes renkamės lėtą skrudinimą. Žemesnėje nei įprasta temperatūroje skrudiname ilgiau, bandymais ir tyrimais esame subalansavę temperatūrą ir laiką tam, kad galutinis produktas turėtų visas mastines savybes. Tai ir išskiria MOMOSE granolą iš kitų tarpo. Grūdai, sėklos, riešutai, uogos yra nepamainomas vitaminų, mineralų šaltinis. Visos kokybiškų ingredientų savybės išsaugotos granoloje, kuri garantuoja energiją dienos pradžiai.

Kuo organizmui naudingos MOMOSE granolos avižos?
Avižos yra neįtikėtinai maistingos, jose gausu svarbių vitaminų, mineralų ir antioksidantų.
Be to, palyginti su kitais grūdais, juose yra daug skaidulų ir baltymų. Avižose yra keletas unikalių komponentų, ypač tirpaus pluošto beta-gliukano ir antioksidantų, vadinamų avenantramidais. Privalumų sąrašas ilgas: įtraukus avižas į dienos racioną mažėja cukraus ir cholesterolio kiekis kraujyje, suteikia apsaugą nuo odos sudirginimo ir mažina vidurių užkietėjimą. Be to, avižos – sotus maistas ir turi daug savybių, dėl kurių jos rekomenduojamos, norint numesti svorio. Apibendrinant, avižos yra vienas iš sveikiausių maisto produktų, kuriuos galite valgyti. Tai, kad gamyboje naudojame lėto skrudinimo procesą, padeda mums išlaikyti avižų maistines savybes pačiame produkte.

Granola soti ir turi daug organizmui naudingų skaidulų
Granoloje gausu baltymų ir skaidulų, kurie suteikia sotumo jausmą. Baltymai netgi daro įtaką svarbių pilnatvės hormonų lygiui. Daug baltymų turinčios granolos sudedamosios dalys yra riešutai, tokie kaip migdolai, graikiniai riešutai ir anakardžiai, ir sėklos, tokios kaip kanapės, moliūgai ir sezamas. Atidžiai perskaitę MOMOSE granolos sudėtį rasite daugelį šių ingredientų. Be to, daug skaidulų turintis maistas, pvz., avižos, riešutai ir sėklos, sulėtina skrandžio ištuštinimą ir pailgina virškinimo laiką, o tai taip gali padėti ilgiau jaustis sotesniam – ir gali padėti kontroliuoti apetitą. Tai puiki žinia norintiems kontroliuoti svorį, pradėti dieną energingai, produktyviai dirbti. Norint patirti granolos ingredientų naudą savo organizmui, rekomenduojame rinktis MOMOSE granolą, kurioje dėl specialaus gamybos būdo – lėto skrudinimo – išlieka vertingos maistinės medžiagos, mineralai, vitaminai.
   

  • Užsiprenumeruok naujienlaiškį!